top of page
sc_image_sophie_1.jpg

APIE

SWISS COLOR

Įmonė buvo įkurta Šveicarijoje 2003 metais ir taip gimė prekės ženklas Swiss Color. Pirmasis ofisas buvo atidarytas Austrijoje 2004 m. Šiame ofise Swiss Color akademija pradėjo savo veiklą.  2006 m. išsiplėtė į kitas Europos šalis: pirmiausiai į Vokietiją ir Italiją. Nuo 2006-ųjų metų kompanija pastoviai plėtė savo partnerių tinklą įvairiose pasaulio šalyse. Swiss Colorlabai didžiuojasi galėdami bendradarbiauti su savo partneriais daugiau nei dešimtmetį. Šiandien jie turi 63 pardavimų platinimo partnerius, kurie prisijungė prie Swiss Color šeimos. Šveicarija ir Austrija dabar turi 32 darbuotojus ir 45 Swiss Color mokytojus ir 10 tarptautinių mokytojų. 2018 m. veiklą pradėjo Swiss Color mokymosi internetu akademija .
Mūsų partnerių tinklas yra tarptautinis, bet gerai mums pažįstamas. Tai yra mūsų sėkmės pagrindas. Mums labai svarbu išlaikyti glaudų bendradarbiavimą su partneriais ir mokytojais visame pasaulyje. Tokie renginiai, kaip mokytojų konferencijos, yra puikus būdas pasikeisti turima informacija ir kūrybinėmis idejomis. Grįžtamasis ryšys viena iš svarbiausių sričių, kurios dėka galime įvertinti mūsų verslą ir tobulėti.

ŠVEICARIŠKA KOKYBĖ

Aukščiausia kokybė

Kasmet mes kuriame naujus produktus, kurie atitiktų keliamus juridinius reikalavimus. Didžiuodamiesi galime patvirtinti, kad mūsų pigmentuose nėra geležies oksido ir jie nesukelia alerginių reakcijų. Produkto kokybė yra vienas iš aukščiausių kompanijos tikslų. Todėl Swiss Color gali pateikti specifikacijos sertifikatus. Mes suteikiame papildomą informaciją apie produktus stilistams, kurie dirba su klientais, turinčiais įvairias alergijas.

Aukštas klientų aptarnavimo lygys

Mūsų klientai visada gali kreiptis iškilus klausimams. Mes užtikriname aukštą aptarnavimo lygį. Mums malonu, jog turime profesionalią grįžtamojo ryšio programą su pasiūlymais, kaip pagerinti Swiss Color produktus ir paslaugas. Žinodami klientų ir partnerių svajones mes galime tobulėti.

Beauty_Show_2016_web_009.jpg

SWISS COLOR PIGMENTAI

Ilgalaikio makiažo sėkmės garantija – medžiagos, kurios patenka į Jūsų odą.

Šiuo metu Swiss Color siūlo 4 skirtingas pigmentų linijas. Nuo 2014 m. siūlome visa apimančią pigmentų liniją „OS Pigments”, skirtą permanentiniams antakių, akių apvadų, lūpų, pakaušio ir kamufliažo makiažams. Tai viena iš pirmųjų pigmento linijų rinkoje, kurios sudėtyje nėra geležies oksido ir sunkiųjų metalų.
2016 m. Swiss Color išplėtė savo asortimentą, įvesdama į rinką „Microblanding” produktus. Šie pigmentai yra pritaikyti profesionalioms mikrobleidingo procedūroms.
2018 m. Swiss Color praplėtė pigment asortimentą „Intensive Lips” dažais. Šie pigmentai pritaikyti naujoms lūpų pigmentacijos technikoms. Taip pat, 2018 m. buvo išleisti „OB Intensive Brow” pigmentai, skirti antakių ir skalpo pigmentacijai atlikti.
Visos šios pigmentų linijos yra gaminamos be geležies oksido ir sunkiųjų metalų. Dėka šios naujoviškos sudėties, alerginių reakcijų ir nepageidajamų spalvų pokyčių rizika stipriai sumažėja.

Swiss-Color_Macchine.jpg

SWISS LINER PRIETAISAI

Inovatyviausios technologijos

Swiss Color siūlo skirtingus permanentinio makiažo prietaisus, kurie atitinka įvairiausius klientų poreikius ir norus.
„Swiss Liner Symphony 2” yra puikus prietaisas stilistams, kurie atlieka permanentinį makiažą. „Swiss Liner Infinity” yra labai mažas ir tikslus prietaisas, kuris puikiai tinka mobiliems permanentinio makiažo stilistams.
„Swiss Liner Advanced” yra profesionaliausias permanentinio makiažo prietaisas su įvairiausiomis adatų konfigūracijomis.
„Swiss Liner Top Sensi Drive” prietaisas yra aukščiausios kokybės, bei atlieka daugybę individualių funkcijų bei yra pritaikytas itin jautriems judesiams. Jei naudojamas specialus „Top – hand” prietaisas, jis gali matuoti odos pasipriešinimą ir automtiškai pakeisti adatos dažnį, priklausomai nuo odos savybių.

SC_resap_seal_EN.jpg

SERTIFIKATAI 

Pripažinta pasaulyje

Swiss Color kompanijos produktai sertifikuoti.

bottom of page