top of page
monika_poskute_ 0004.jpg

“MANO SIEKIS - ĮŽIEBTI PASITIKĖJIMĄ ŽMONĖSE”

ESTETINĖ MIKROPIGMENTACIJA

Antakiai

Antakių mikropigmentacijos procedūra tobulai tinka visoms, norinčioms atkurti natūralų antakių vaizdą. Mikropigmentacijos pagalba galima vizualiai atkurti išblukusius, iškritusius ar išretėjusius plaukelius, suteikti antakiams išraiškingą formą ir tūrį.  Tai gali būti puiki išeitis norint paslėpti randus, nudegimus ir pakoreguoti įgimtą ar įgytą asimetriją. Ši procedūra nepamainoma turinčioms regėjimo sutrikimų, nešiojančioms kontaktinius lęšius ar turinčioms jautrias kosmetikos priemonėms akis.

monika_poskute_ 0023.jpg

„OMBRE“ EFEKTO ANTAKIŲ MIKROPIGMENTACIJA

Tai antakių formos atkūrimas pasitelkiant lengvą šešėlį, suteikiant antakiams „Ombre” efektą, kai išorinė antakio dalis yra ryškesnė ir turi daugiau spalvos, o priekinė dalis paliekama lengvesnė ir šviesesnė - taip  išlaikomas natūralumas. Procedūra rekomenduojama turint vešlesnius antakius. Tinka tiek sausos , tiek riebios odos tipams.

monika_poskute_ 0028.jpg

„NANO“ EFEKTO ANTAKIŲ MIKROPIGMENTACIJA PLAUKELIAIS

Tai antakių formos atkūrimas į odą įvedant itin plonus plaukelius. Šiai procedūrai naudojama nano adatėlė yra pati ploniausia, dėl to oda pažeidžiama itin minimaliai, o rezultatas yra labai natūralus.
Procedūra tinkamiausia sausos, mišrios odos tipams.

monika_poskute_ 0023.jpg

ANTAKIŲ MIKROPIGMENTACIJA PLAUKELIAIS + ŠEŠĖLIS „NANO 3D”

Tai antakių formos atkūrimas į odą įvedant itin plonus plaukelius ir šešėliuojant tarp plaukelių. Tokiu būdu išgaunamas pilnesnių ir ryškesnių antakių efektas. Procedūra rekomenduojama neturint daug natūralių plaukelių antakių zonoje. Ši procedūra tinkamiausia sausos ar mišrios odos tipams.

ESTETINĖ MIKROPIGMENTACIJA

Lūpos

Veikiamos saulės, vėjo, hormoninių pakitimų ir negailestingo laiko mūsų lūpos palaipsniui praranda išraiškingą formą, natūralų pilnumą ir spalvą. Lūpų mikropigmentacijos procedūra skirta ne tik atkurti pablukusį natūralų lūpų kontūrą, bet ir pakoreguoti lūpų formą ar vizualiai sauteikti joms daugiau putlumo. Po mikropigmentacijos procedūros lūpos įgaus simetrišką formą, pasirinktą spalvą, ryškesnį kontūrą ir taps vizualiai putlesnės.

monika_poskute_ 0027.jpg

LŪPŲ MIKROPIGMENTACIJA ATKURIANT FORMOS KONTŪRĄ

Lūpų kontūro pokyčiams įtaką daro saulės spinduliai, Herpes virusas,  bloga kraujo apytaka, amžius. Lūpų mikropigmentacijos pagalba labai natūralia spalva atkuriama lūpų forma,  pripildant išblukusį kontūrą ir sujungiant su vidine lūpų dalimi, kuri paprastai turi daugiau pigmento ir atrodo ryškesnė.

monika_poskute_ 0020.jpg

LŪPŲ MIKROPIGMENTACIJA ŠVELNIAI ATKURIANT SPALVĄ, PASITELKUS ŠEŠĖLIAVIMO TECHNIKĄ

Tai lūpų formos atkūrimas natūralia spalva pripildant išblukusį kontūrą ir visą lūpų plotą.  Visa lūpa pilnai padengiama labai švelniu pigmento sluoksniu, taip sukuriamas ,,Pudrinių,, lūpų efektas, šešėlis neduoda didelio ryškumo suvienodina lūpos spalvą.

monika_poskute_ 0012.jpg

„3D“ LŪPŲ ŠEŠĖLIAVIMAS

Lūpų formavimas dviem spalvomis, siekiant išgauti maksimalų putlumą. Ryškesne spalva atkuriamas lūpų kontūras, o šviesesne spalva užpildomas lūpų pagrindas. Tokiu būdu vizualiai išgaunamas „3D” efekto vaizdas. Ši technika taikoma kai klientui nereikalinga didelė lūpų formos korekcija.

monika_poskute_ 0013.jpg

LŪPŲ MIKROPIGMENTACIJA JAS PILNAI PADENGIANT SPALVA

Tai lūpų formos atkūrimas pasirinktu atspalviu, pripildant išblukusį kontūrą ir padengiant visą lūpų plotą. Šią procedūrą renkasi klientai, kurie nori intensyvesnės spalvos ir ryškumo. Tiek lūpų kontūras tiek visas lūpų pagrindas yra vienodo intensyvumo.

ESTETINĖ MIKROPIGMENTACIJA

Akių sritis

Akių voko pravedimas skirtas visoms, norinčioms paryškinti natūralų akių kontūrą bei pakoreguoti akių formą. Paryškinti ir šiek tiek kilstelėti akių pravedimo kampučiai padeda vizualiai atverti žvilgsnį, suteikti akims gilumo. Piešiant akių vokų liniją, pigmentai įvedami ir tarp blakstienų plaukelių, taip tarsi vizualiai patankindami blakstienas. Galite rinktis klasikinį juodą pravedimą arba pasirinkti iš plačios spalvų pigmentų gamos tą spalvą, kuri ypatingai derės prie Jūsų odos atspalvio ir akių spalvos.

monika_poskute_ 0025.jpg

BLAKSTIENŲ LINIJOS RYŠKINIMAS

Tai akių ryškinimas įvedant tamsų pigmentą  tik į blakstienų augimo liniją.  Ši, beveik nepastebima procedūra, padaro žvilgsnį gilesnį ir vizualiai didina akis. Šis būdas tinka natūralumą mėgstančioms moterims nenorinčioms ryškiai dažytis, bet norinčioms skvarbesnio žvilgsnio efekto.

monika_poskute_ 0022.jpg

KLASIKINIS AKIŲ VOKŲ PRAVEDIMAS SU PLUNKSNELE

Tai akių ryškinimas įvedant tamsų pigmentą  į blakstienų augimo liniją ir virš jos. Išorinėje akies dalyje formuojama plunksnelė, šiek tiek kylanti į viršų, taip prailginama akis ir labiau atveriamas žvilgsnis. Tinka moterims mėgstančioms net ir nepasidažius atrodyti ryškiai.

monika_poskute_ 0017.jpg

AKIŲ VOKŲ PRAVEDIMAS, PASITELKIANT ŠEŠĖLIAVIMO TECHNIKĄ

Tai akių ryškinimas įvedant tamsų pigmentą  į blakstienų augimo liniją ir virš jos. Išorinėje akies dalyje formuojama plunksnelė , o visą pravedimą švelnina šešėlis. Šia technika išgaunamas švelnesnis rezultatas nei formuojant klasikine technika.

monika_poskute_ 0016.jpg

AKIŲ VOKŲ VIRŠUTINĖS IR APATINĖS LINIJOS PRAVEDIMAS

Tai akių išryškinimas įvedant tamsų pigmentą  į viršutinę ir apatinę blakstienų augimo linijas. Tinka šviesias blakstienas turičioms moterims, nes tokiu būdu išsiryškinama visa blakstienų augimo linija. Akys vizualiai įgauna aiškesnę formą.

MIKROBLEIDINGAS

Antakiai

Tai nauja manualinė ilgalaikio makiažo atlikimo technika. Ši technika natūraliai imituoja plaukelius, kurie implantuojami epidermio paviršiuje pagal natūralaus plaukelio augimo kryptį.  Įpiešiamų plaukelių spalva individuliai pritaikoma prie natūralios klientės antakių spalvos, todėl rezultate gaunamas itin tikroviškas antakių vaizdas. Per vieną procedūrą įvedama nuo 50 iki 100 naujų plaukelių, priklausomai nuo natūralių esamų plaukelių kiekio ir norimo vešlumo.

monika_poskute_ 0026.jpg

ANTAKIŲ MIKROBLEIDINGAS PLAUKELIAIS

Tai technika, kuomet antakių forma atkuriama pasitelkiant manualinį metodą (rankiniu būdu, nenaudojant aparato) - į odą įvedami itin ploni plaukeliai.
Procedūra rekomenduojama neturint daug natūralių plaukelių antakių zonoje. Tinkamiausia sausos, mišrios odos tipą turintiems klientams.

monika_poskute_ 0021.jpg

ANTAKIŲ MIKROBLEIDINGAIS PLAUKELIAIS + ŠEŠĖLIS „3D”

Tai antakių formos atkūrimas manualiniu (rankiniu būdu, nenaudojant aparato), kuomet į odą įvedami itin ploni plaukeliai ir šešėliuojant tarp plaukelių išgaunamas pilnesnių ir ryškesnių antakių efektas.
Procedūra rekomenduojama neturint daug natūralių plaukelių antakių zonoje. Procedūra labiau tinkama sausos, mišrios odos tipą turintiems klientams.

monika_poskute_ 0019.jpg

ANTAKIŲ MIKROBLEIDINGAS, PASITELKIANT „OMBRE“ EFEKTĄ

Tai antakių formos atkūrimas manualiniu (rankiniu būdu, nenaudojant aparato) lengvu šešėliu suteikiant antakiams „Ombre” efektą, kai išorinė antakio dalis yra ryškesnė ir turi daugiau spalvos, o priekinė dalis paliekama lengvesnė ir šviesesnė - taip  išlaikomas natūralumas.
Procedūra rekomenduojama turint vešlesnius antakius. Procedūra tinka tiek sausos, tiek riebios odos tipą turintiems klientams.

ESTETINĖ DERMOPIGMENTACIJA

Kiekvienas žmogus rūpinasi savo estetine išvaizda – tai jam suteikia gerą vidinę savijautą bei pasitikėjimą savimi. Deja, ne visus gyvenime vykstančius įvykius galime kontroliuoti -gaisrai, nelaimės, operacijos, amžiaus kaita palieka ne visada akiai malonias žymes, Tačiau pasitelkus estetinę dermopigmentaciją turite galimybę atsikratyti kompleksų! Dermomikropigmentacijos pagalba mažinamas randų matomumas net ik veido srityje, tačiau ir visame kūne. Taip pat dermopigmentacijos pagalba galima atkurti krūties spenelio aureolę, o esant pilnam arba daliniam nuplikimui galima sukurti vizualiai tankesnių plaukų efektą.

monika_poskute_ 0010.jpg

SPENELIO AUREOLĖ

Mikropigmentacijos procedūros taikomos ne tik kosmetologijoje, bet ir medicinoje. Procedūra atliekama siekiant suformuoti naują spenelio aureolę po krūtinės rekonstrukcijos operacijų, atlikus implantų pritaikymo operaciją, kai chirurginiu būdu suformuotas spenelis neturi jokios spalvos. Procedūra gali būti daroma ir siekiant paryškinti spenelio aureolės spalvą ar pakoreguoti spenelio formą. Procedūros metu visas spenelis ir jo aureolė dengiama tamsesnėmis rusvomis spalvomis taip sukuriant natūralų vaizdą.
Laikotarpis, praėjęs po operacijos turi būti ne mažiau nei 6 mėnesiai.

monika_poskute_ 0009A.jpg

SKALPO PIGMENTACIJA

Galvos skalpo pigmentacija atliekama tiek moterims, tiek vyrams, siekiant sukurti vešlesnių plaukų efektą. Procedūra taip pat taikoma tais atvejais, kai reikia paslėpti vietas, kuriose dėl vienokių ar kitokių priežasčių natūraliai nebeauga plaukai. Šios procedūros pagalba galima atkurti natūralią plaukų augimo liniją. Procedūros metu odoje formuojami mikro taškeliai, kurie vizualiai atrodo tarsi natūralios plaukų šaknelės.

monika_poskute_ 0011.jpg

RANDŲ MASKAVIMAS

Randų maskavimo ir gydymo technika taikoma panaudojant mikro adatėles. Šių adatėlių pagalba į odą, rando susiformavimo vietoje, įvedamas pigmentas, atitinkantis natūralią odos spalvą, taip randas yra vizualiai paslepiamas ir tampa nepastebimas. Jei randas yra reljefinis, o odos paviršius susidariusio rando vietoje yra stipriai pakitęs, rekomenduojama rando suminkštinimo ir regeneravimo procedūra. Šios procedūros metu odos paviršius mikro adatėlėmis yra pažeidžiamas, taip paskatinamas odos atsinaujinimas ir rando paviršius pasidaro lygesnis.

eyebrows makeup

ILGALAIKIO MAKIAŽO ŠALINIMAS

Nepageidaujamo ilgalaikio makiažo ar tatuiruočių šalinimas vykdomas mikro adatėlėmis į odos paviršių įvedant Swiss Color X rūgštinį produktą. Po įvedimo produktas skverbiasi į gilesnius odos sluoksnius, rezorbuodamas ir ištraukdamas pigmentą į odos paviršių. Tokiu būdu per 24-ias valandas į odos paviršių išstumiamas pigmentas,  kuris susiformavus šašiukams pasišalina kartu su jais. Po tokios procedūros oda gali išsilaikyti paraudusi iki kelių mėnesių. Priklausomai nuo dažų kiekio odoje gali prireikti 1-2 procedūrų. Intervalas tarp procedūrų turi būti ne mažesnis nei 8 savaitės.

Paslaugos: Services
bottom of page