top of page
monikaposkute_01.jpg

„Mano siekis - įžiebti pasitikėjimą žmonėse. Įgudusi profesionalo ranka gali padėti natūraliam grožiui atsiskleisti ir sužydėti. Tai nėra paprasta ir reikalauja daug pastangų, tikslumo ir energijos. Kiekviena linija turi būti nubrėžta rūpestingai, tiksliai ir su atsidavimu. Tik taip galima pasiekti maksimalių rezultatų. Mano darbe svarbi kiekviena detalė, kiekvienas milimetras, viskas turi būti kruopščiai apgalvota. Mėgstu savo darbą ir žaviuosi kiekviena kliente, pravėrusia mano kabineto duris. Žinau, nėra negražių moterų, o mano siekis yra padėti joms pačioms tuo patikėti. Mikropigmentacija man - tai aukščiausia meno ir mokslo sinergija, kurioje persipina jausmas, tikslumas ir žinios apie žmogaus prigimtį.“

                                                                     Monika Poškutė

                 Mikropigmentacijos meistrė, tarptautinė Swiss Color lektorė, sertifikuota lektorių instruktorė.

Monika - diplomuota ilgalaikio makiažo specialistė, kuri prieš keletą metų atradusi savo pašaukimą, pradėjo savo, kaip grožio specialistės, karjerą. Būdama meniškos prigimties, mėgstanti laisvalaikiu tapyti, nuo mažų dienų jautusi spalvų ir formų harmoniją, natūraliai pasinėrė į  grožio industriją. Dirbdama vizažiste, pastebėjo ilgalaikio makiažo poreikį bei privalumus ir nėrė į šią sritį su didžiuliu entuziazmu bei noru tobulėti. Baigusi pagrindinius mikropigmentacijos kursus, toliau tobulinosi ir specializavosi visų veido sričių – antakių, akių, lūpų pigmentacijoje. Vėliau kėlėsi kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje. Nesiruošė sustoti ties grožio procedūromis, tapo sertifikuota estetinės pigmentacijos meistre, dirba su randų korekcija ir maskavimu, krūtų spenelių aureolės formavimu ir korekcija, skalpo pigmentacija, permanentinio makiažo šalinimu bei mezoterapija. 2016 metais tapo tarptautine šveicarų kompanijos Swiss Color lektore, nuo to laiko veda mokymus Lietuvoje ir visame pasaulyje. Be kasdienio savo, kaip ilgalaikio makiažo specialistės darbo, ji moko studentes ilgalaikio makiažo – mikropigmentacijos ir mikrobleidingo – paslapčių seminaruose Dubajuje, Kanadoje, Kuveite ir kitose pasaulio šalyse.
Tobulėdama bei daug intensyviai dirbdama profesinėje srityje Monika atsipalaidavimą randa domėdamasi rytų filosofija, praktikuoja Tai Chi. Jos veikloje svarbu sugebėti susikaupti, susikoncentruoti ir išlaikyti minčių aiškumą. Monika toliau gilina žinias estetikos srityje, mokosi veidotyros paslapčių, kas  yra neatsiejama jos darbo dalis ir labai padeda perprasti klienčių poreikius bei suvokti kokiomis jos save mato ir įsivaizduoja. Savo darbuose visada siekia balanso ir klientėms kuria kuo  natūralesnį įvaizdį. Studentės ir klientės meistrę apibūdina kaip labai šiltą, ramų ir atvirą žmogų.

bottom of page